Ubezpieczenia

Bogata oferta naszej Kancelarii składa się również z produktów ubezpieczeniowych, dlatego współpracę z nami można określić jako kompleksowe doradztwo na każdym etapie prowadzenia działalności oraz w życiu prywatnym. Dzięki współpracy z największą w Europie Agencją Ubezpieczeniową OVB Allfinanz posiadamy w ofercie ponad 600 najlepszych, dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych różnych towarzystw.

Nasz model pracy można zobrazować poniższą grafiką:

Obsługa prawna firm Wrocław, Prawo spadkowe Wrocław, Prawo gospodarcze Wrocław, Prawo budowlane Wrocław, Dobry adwokat Wrocław

Posiadamy odpowiednie kwalifikacje zawodowe niezbędne podczas wybierania formy i rodzaju ubezpieczenia. Dodatkowo nasi doradcy ubezpieczeniowi działają w oparciu o OVB ADS-System (Analiza – Doradztwo – Serwis), co pozwala na analizowanie wszystkich dostępnych ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu oferta zawsze jest jak najlepiej dopasowana dla konkretnego klienta.

Zabezpieczenie egzystencji

Zabezpieczenie egzystencji od 45 lat znajduje się w centrum uwagi OVB. znajduje się w OVB od 45 lat centrum uwagi. Najważniejsze jest dla nas zabezpieczenie przed wystąpieniem ryzyka egzystencjalnego, dlatego naszą działalność stanowią ubezpieczenia zdrowotne, zabezpieczenie dochodu i ubezpieczenia emerytalne.

Zdolność do pracy zapewnia ludziom regularny dochód i związany z tym standard życia. W przypadku doboru ubezpieczenia ważnym celem jest więc oszacowanie rozsądnego zabezpieczenia na wypadek utraty zdolności do pracy, czy to poprzez zachorowanie, czy wypadek. Oferujemy również doradztwo przy zabezpieczeniu emerytalnym, zwracając przy tym uwagę na możliwości wsparcia od Państwa.

Zabezpieczenie egzystencji:

 • dziś - ochrona życia, dochodów, zdrowia,
 • jutro - oszczędzanie na emeryturę,
 • źródła dodatkowego dochodu.
Obsługa prawna firm Wrocław, Prawo spadkowe Wrocław, Prawo gospodarcze Wrocław, Prawo budowlane Wrocław, Dobry adwokat Wrocław

Zabezpieczenie majątku

Zabezpieczenie majątku, jak i zabezpieczenie prywatnej własności- własne mieszkanie lub dom, wyposażenie, prywatny samochód czy też finansowe skutki nieszczęść – jest istotną częścią naszego doradztwa, które zapewnia zabezpieczenie emerytalne oraz spełnienie celów i życzeń naszych Klientów.

Sposoby zabezpieczenia majątku:

 • ubezpieczenia majątkowe,
 • OC w życiu prywatnym,
 • ochrona prawna,
 • ubezpieczenia dla firm.

Budowa majątku

Zadbaj o swój dobrobyt na emeryturze, już dziś zacznij budować majątek.

Składnikami majątku mogą być nieruchomości lub uzupełniające zabezpieczenie emerytalne. Najważniejsze żeby zadać o to odpowiednio wcześnie. Kontroluj swoje oszczędności w każdym okresie życia.

Elementy budowy majątku

 • kredyt hipoteczny,
 • produkt dla dzieci,
 • IKZE,
 • dodatkowy dochód.

Rozbudowa majątku

Majątek powinien być systematycznie rozbudowywany.

Osiągnąć można to dzięki szerokiej dywersyfikacji i zyskom z kapitału.

Elementy rozbudowy majątku:

 • produkty ze składką jednorazową (oszczędzanie/podatek od spadku),
 • fundusze inwestycyjne.

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM